Home
Nieuws
Geschiedenis
Programma
Fotoalbum
Organisatie
Sponsoren
Contact

VV Netersel opgeschrikt door diefstal

07-11-2013 22:52

VV Netersel heeft met treurnis kennis moeten nemen van een diefstal afgelopen donderdagavond. Tijdens de training van de selectie zijn er diverse mobiele telefoons, kledingsstukken en contant geld gestolen. Het tijdstip van de diefstal is vermoedelijk geweest tussen 20:15 en 20:30. Ooggetuigen zagen een persoon met een grijze jas (met capuchon) en een rode tas lopen. De dader is vermoedelijk ontkomen per fiets. Heeft u iets verdachts gezien neemt u dan direct contact op met vvnetersel1@gmail.com

VV Netersel is betreurt de situatie ten zeerste en hoopt dat omstanders informatie hebben die de dader aan het licht kunnen brengen. VV Netersel neemt na deze situatie extra maatregelen om deze situatie in de toekomst te doen voorkomen.